Polsat uruchomił nową usługę VOD i streaming PolsatBoxGo, która zastąpi dotychczasowe usługi ipla i Cyfrowy Polsat Go.

Jak zyskać dostęp do PolsatBoxGo?

Dostępny za pośrednictwem aplikacji PolsatBoxGo, składa się z dwóch pakietów bez reklam: Polsat Box Go Sport i Polsat Box Go Premium, które można kupić w trybie miesięcznym, bez umowy i zobowiązań. Polsat oferuje tysiące godzin najlepszych sportów, filmów i seriali, bajek dla dzieci, które każdy może oglądać gdzie i kiedy chce. Zawiera treści VOD, oryginalne treści premium, seriale i programy przedpremierowe, 120 kanałów telewizyjnych, na żywo i w najwyższej jakości, w tym 4K. 

To usługa dla każdego, dostępna wszędzie z Internetem. Oznacza to, że nie musisz być abonentem Polsat Box. W pakiecie Sport zobaczysz kanały Ligi Mistrzów UEFA i Polsat Sport Premium, kanały PKO BP Ekstraklasy oraz Canal+Sport3 i 4, ligę hiszpańską, włoską i francuską, Formułę 1 i inne dyscypliny w kanałach Eleven Sports, Polsat Sport i Eurosport 1 i 2 kanały – wszystkie sporty w jednym miejscu. PolsatBoxGo Premium to świetny pakiet VOD z filmami, premierowymi serialami premium, programami, wiadomościami i dziennikarstwem oraz 100 atrakcyjnymi kanałami telewizyjnymi. W Polsat Box Go możesz wybrać co, gdzie i kiedy chcesz i oglądać na wybranym urządzeniu.

Szeroki wybór treści

Operatorzy grup medialnych od jakiegoś czasu byli skupieni na zmianach w rynku, aby jak najlepiej sprostać wymaganiom klientów, którzy coraz chętniej decydują się na wybór treści dostępnych na stronach internetowych. Polsat to jeden z gigantów telewizyjnych, którzy zdecydowali się na daleko idące zmiany.

PolsatBoxGo szeroki wybór treści internetowych i dostęp do nich – ponad 100 kanałów telewizyjnych, sportowych, filmowych, serialowych, rozrywkowych, informacyjnych, bajkowych – wszystko dostępne w jednym miejscu, o każdej porze i na wybranym urządzeniu. Kanał zastępuje jednakowo Iplę jak też i Cyfrowy Polsat Go i będzie oferować kontent grupy oraz producentów i nadawców zewnętrznych za opłatą w modelu z abonamentem i bez zbędnych reklam. Dotychczasowi klienci CP Go i Ipla mogą nadal korzystać z nowej usługi Polsat Box Go oraz nowej aplikacji (ten sam login i hasło) na różnych urządzeniach. Obie strony będą łatwe w obsłudze, otrzymają nowe funkcje oraz nowoczesną i przejrzystą szatę graficzną.

Kanał zastępuje Cyfrowy Polsat Go i Iplę, będzie emitowany bez reklam, i będzie dostępny od września 2021 r. Polsat Go – nowa strona i aplikacja ze wszystkimi kanałami telewizji i grupy Polsat, model darmowy z reklamami. Dostępny jest od sierpnia 2021 roku.

Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/usr/home/mokrtymt12/domains/agencjaatrakcji.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share:/dev) in /usr/home/mokrtymt12/domains/agencjaatrakcji.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 441 Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /usr/home/mokrtymt12/domains/agencjaatrakcji.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 441 Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/usr/home/mokrtymt12/domains/agencjaatrakcji.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share:/dev) in /usr/home/mokrtymt12/domains/agencjaatrakcji.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 456 Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /usr/home/mokrtymt12/domains/agencjaatrakcji.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 456