„Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” to polski film fabularny, którego reżyserem jest Kordian Piwowarski. Produkcja ta weszła do kin 25 stycznia 2019 roku, po 30 latach od powstania poprzedniej części pt. „Galimatias, czyli Kogel Mogel 2”. Ponownie w roli głównej wystąpiła Grażyna Błęcka-Kolska. Pozostali znani aktorzy grający w filmie to m.in. Maciej Zakościelny, Ewa Kasprzyk czy Katarzyna Skrzynecka. Scenariusz stworzyła Ilona Łepkowska. 

Ta polska komedia obyczajowa opowiada o perypetiach Katarzyny Solskiej – rozwódki, matki 30-letniego Marcina, absolwentki studiów pedagogicznych oraz dyrektorki lokalnej szkoły we wsi Brzózki. Kasia pomimo upływu lat nadal jest atrakcyjną kobietą, wzbudzającą zainteresowanie mężczyzn. Z tego powodu ciężko jest się jej odpędzić od natarczywych zalotów Staszka Kolasy. 

telewizor photo

Jak można wyświetlić film „Kogel Mogel 3” w telewizji internetowej? 

„Kogel Mogel 3” jest emitowany na kanałach pakietu Canal +. Są one dostępne zarówno w stacjonarnej telewizji satelitarnej, jak i w internecie. Telewizja internetowa umożliwia oglądanie filmu zgodnie z ramówką – przekaz odbywa się zatem w czasie rzeczywistym, co staje się możliwe dzięki wykorzystaniu technologii strumieniowej. Obraz można wyświetlać na różnego rodzaju urządzeniach z dostępem do internetu – dla zachowania wysokiej jakości transmisji łącze powinno być szybkie i stabilne. Warunki te spełnia najlepiej internet światłowodowy. 

Nie trzeba jednak dostosowywać się do ramówki, chcąc obejrzeć „Kogel Mogel 3”. Film ten można również wyświetlić na wybranych platformach VOD – video na życzenie. Jest on dostępny m.in. w bazie serwisu IPLA. Aby uzyskać możliwość oglądania materiału, należy wykupić jednorazowy kod dostępu. Będzie on ważny przez 24 godziny od momentu aktywowania. Alternatywna opcja polega na wykupieniu okresowego dostępu do pakietu filmów. Dzięki temu można oglądać na platformie VOD nie tylko „Kogel Mogel 3”, lecz także wiele innych produkcji. 

Film można obejrzeć na jednym, dowolnie wybranym urządzeniu, takim jak np. tablet, smartfon, laptop czy sprzęt Smart TV. Materiał uruchomisz z poziomu przeglądarki internetowej lub przy użyciu specjalnej aplikacji mobilnej. Film możesz w dowolnym momencie wstrzymywać, wznawiać oraz przewijać. Część platform VOD umożliwia oglądanie materiałów bez pojawiania się reklam – taką dogodność zapewnia m.in. serwis IPLA. 

Jak obejrzeć „Kogel Mogel 3” na dużym ekranie? 

Film fabularny „Kogel Mogel 3” zdołasz wyświetlić na dużym ekranie telewizora. Najłatwiejsze zadanie mają użytkownicy odbiorników Smart TV, które obsługują aplikacje do oglądania materiałów wypożyczonych na platformie VOD. Inna opcja polega na uzyskaniu bezprzewodowego połączenia pomiędzy laptopem lub tabletem a telewizorem. Aby było to możliwe, urządzenie powinno obsługiwać technologię Wi-Fi Direct. Obraz można również przenieść na duży ekran dzięki połączeniu urządzeń za pomocą kabla HDMI, a także poprzez zastosowanie routera oraz przystawki telewizyjnej, takiej jak np. Google Chromecast.